Zawody świąteczne  o worek Św. Mikołaja – Zabierzów 14.12.2018r

  • Strona główna
  • Zawody świąteczne  o worek Św. Mikołaja – Zabierzów 14.12.2018r

Zawody świąteczne  o worek Św. Mikołaja – Zabierzów 14.12.2018r

Jak co roku w Zabierzowie przy wsparciu Gminy Zabierzów, Marszałka Woj. Małopolskiego  i Ośrodka sportowo rekreacyjnego w Zabierzowie oraz przy pomocy sponsorów: Cortez- Piotr Urbanik, Benefit System, Dan Cake- Michał Kruk, Kraków AirPort  odbyły się zawody w pływaniu dla dzieci i młodzieży z gminy Zabierzów oraz zaproszonych drużyn przyjezdnych. 
Do udziału w zawodach  zgłosiło się 150 uczestników z 10 klubów i instytucji na codzień nie pływających w klubach sportowych. Zawody miały na celu dobrą zabawę ale również jak co roku walkę  przed powszechnie występującą obawą przed rywalizacją. 
Zawodnicy startowali  w swoich kategoriach wiekowych o medale i dyplomy  a każdy uczestnik otrzymał paczkę świąteczną za sam udział w zawodach. Pozytywne emocje, walka ze stresem rywalizacja, czyli wychowanie przez sport to czynniki która pomagają budować  nasze charaktery i kształtują sposób życia. Pomagają  w codziennych obowiązkach. To wartości których nie da się subskrybować w sieci. 
Cieszy fakt że co roku coraz wiekszą grupę osób startujących w zawodach stanowią rodzice, którzy wraz ze swoimi dziećmi rywalizując w sztafetach o główną nagrodę. Tym sposobem dając przykład swoim dzieciom wychowują ich przez sport. Nie piszemy o zwycięzcach bo każdy startujący w zawodach wygrał. Wygrał z lenistwem ,z nudą, łatwizną ,każdy uczestnik pokonał focha co w czasach dzisiejszych jest bardzo trudne. Tak trzymać !!!! Dziękujemy i gratulujemy. 
Duże podziękowania dla rodziców i trenerów oraz zawodników sekcji pływackiej UKP Kmita Zabierzów ,którzy bezinteresownie przyczynili się do pomocy w organizacji naszych zawodów. Dziękujemy wszystkim gościom ,którzy przybyli w tym dniu na naszą pływalnię ,tym startującym i tym kibicującym. Dziękujemy dyrekcji OSR Zabierzów za wsparcie techniczne i organizacyjne. 
Zapraszamy na kolejne zawody z okazji Dnia Dziecka w 2019 roku.